User-Manual (1.1.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
