User-Manual (1.1.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: قائمة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: URL alias
ar: اسم عنوان URL

en: Authored by
ar: بواسطة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Create new revision
ar: إنشاء نسخة جديدة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Revision translation affected
ar: ترجمة المراجعة المتأثرة

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة.
