User-Manual (1.1.0) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.
