User-Manual (1.1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Revisions
be: Версіі

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Language settings
be: Моўныя налады
