User-Manual (1.1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
