User-Manual (1.1.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Apply
bs: Primjeni

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
