User-Manual (1.1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: About
ca: Detalls

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.
