User-Manual (1.1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: About
eu: (r)i buruz

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Asc
eu: Goraka
