User-Manual (1.1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información

en: Language settings
gl: Opcións de idioma
