User-Manual (1.1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: About
km: អំពី

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា
