User-Manual (1.1.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
