User-Manual (1.1.0) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Revisions
ms: Semakan

en: URL alias
ms: Alias URL

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Language settings
ms: Seting bahasa

en: Asc
ms: Menaik
