User-Manual (1.1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics
