User-Manual (1.1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
