User-Manual (1.1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Revisions
ro: Revizii

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Revision translation affected
ro: Revizuirea traducerii afectate

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ro: Indică dacă ultima modificare a traducerii aparține reviziei curente.
