User-Manual (1.1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revisions
th: รุ่น

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา
