User-Manual (1.1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Revisions
tr: Sürümler

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Asc
tr: Artan

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.
