User-Manual (1.0.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Apply
bg: Търси

en: Language settings
bg: Настройки на език
