User-Manual (1.0.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language settings
cy: Gosodiadau iaith
