User-Manual (1.0.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Asc
el: Αύξ
