User-Manual (1.0.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
