User-Manual (1.0.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Revisions
lt: Versijos

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos
