User-Manual (1.0.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга
