User-Manual (1.0.1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
