User-Manual (1.0.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
