User-Manual (1.0.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Apply
nn: Bruk

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar
