User-Manual (1.0.0) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Teaser
sv: Ingress

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Asc
sv: Stigande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.
