User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Log in
ast: Entrar
