User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Log in
bg: Вход
