User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག
