User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Log in
cs: Přihlásit se
