User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Log in
et: Sisene

en: Square
et: Ruut
