User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Square
hi: वर्ग
