User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Log in
is: Skrá  inn
