User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
