User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Log in
sq: Identifikohu
