User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Custom
am: ብጁ

en: Log in
am: ግባ
