User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Custom
ar: مخصّص

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Square
ar: ميدان
