User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Log in
be: Уваход у сістэму
