User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Log in
bs: Prijavi se
