User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Log in
ca: Entra

en: Square
ca: Quadrat
