User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Log in
cy: Mewngofnodi
