User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Log in
de: Anmelden

en: Square
de: Quadrat

en: Circle
de: Kreis

en: Display Avatar
de: Avatar anzeigen
