User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
