User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Log in
el: Είσοδος
