User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Custom
es: Personalizado

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Square
es: Cuadrado

en: Circle
es: Circular
