User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Custom
fa: سفارشی

en: Log in
fa: ورود
