User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Log in
fr: Se connecter

en: Square
fr: Carré

en: Circle
fr: Cercle
