User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Log in
hr: Prijava
