User Menu Avatar (User Image in Menu) (11.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Square
hu: Négyzet

en: Circle
hu: Kör
